TEFLON FİLTRELER

5 mikrondan 30 mikron aralığına istenilen ölçü ve ebatlarda özel imalat olarak üretilebilir olan bu filtreler Hassan filtreleme ihtiyacı olan alanlarda kullanılır. Kumlama sanayinde, boya kabinlerinde jet plus toz toplama sistemlerinde, lazer kesim tezgahlarında, beton santrallerinde, su ve havuz sistemlerinde, kaynak odalarında ve daha birçok alanda kullanılan anti statik filtrelerdir.

Maden sektöründe, mermer sanayinde, taşkırma tesislerinde, çevre teknolojilerinde, mobilya sanayinde, plastik sektörünün kojenerasyon tesislerinde ve termik santrallerde verimi yüksek filtrelerdir

teflon-filtre-1

HAVA KURUTUCU HAT FİLTRELERİ

hava-kurutucu-hat-filtre-1

Hava kurutucu hat filtreleri, havadaki nemi tutmak için 0.1 mikrondan 10 mikrona kadar istenilen hassasiyette üretilebilir.
Kullanım Alanları: Hastaneler, gıda üretim tesisleri, tekstil sektörü, ilaç sanayi, otomasyon sistemleri ve kompresör sektörü yaygın olarak kullanıldığı alanlardır.

hidrolik-filtre-3


HİDROLİK FİLTRELER

Hidrolik filtreler, sanayinin her alanında kullanılan, birçok makinada ve basınç hatlarında, emiş ve dönüş hatlarında yaygın kullanım alanı olan krom mehş tellerden de üretilebilen uzun ömürlü baypaslı filtrelerdir.

Kullanım Alanları: Endüstriyel, inşaat, maden, gemi ve diğer bütün hidrolik ve pnömatik sistemlerde kullanılır. Fabrikalar, tersaneler, denizcilik şirketleri, inşaat, maden ve otomotiv işletmelerinde kullanılmaktadır.

Untitled-2
hidrolik-filtre-1

YAĞ SEPARATÖRLERİ

Vidalı tip kompresörlerde hava ile yağın ayrılmasında kullanılan daldırma ve spinon olarak her marka ve her sektöre uyumlu yağ separatörleri üretilmektedir.

yag-seperatorleri-1
yag-seperatorleri-2

VAKUM FİLTRELERİ

Yük taşıma, çimento sektörü için bakım pompalarında kullanılan filtreler ayrıca 5 mikron hassasiyetle egzoz susturucu filtreleri olarak otomotiv sanayinde, cam vakum sanayinde de kullanılan üstün vasıflı filtrelerdir.

vakum-filtre-2
panel-tipi-kasa-filtre-2


PANEL TİPİ KASA FİLTRELERİ

Klima santrallerinde, havalandırma sistemlerinde, koku ve nem bertarafında, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, jetplus sistemlerinde, sağlık sektöründe, sanayilerde kullanılabilir filtrelerdir.

Hava santrallerinde ve her türlü havalandırma cihazında filtrasyon amacıyla kullanılır. Hastane, AVM, ofis, mağaza, okul, laboratuvar vb. her türlü binada hava şartlandırma sistemlerinde kullanılır.

panel-tipi-kasa-filtre-3
panel-tipi-kasa-filtre-1

DOĞALGAZ FİLTRE KARTUŞLARI

G serisi filtrelerin 5 mikrondan büyük partikülleri tutacak özellikle imalatı gerçekleşmektedir. Bölge istasyonlarında, regülatörlerde ve ana hatlarda kullanılan filtrelerdir. Ayrıca firmamızda sanayinin birçok alanında ihtiyaç duyulan gaz filtreleri olan DN-50, DN-80, DN-100, DN-150 gibi konik filtrelerle birlikte çeşitli gaz filtreleri de üretilmektedir.

Kullanım Alanları: Doğalgaz, LPG sistemleri ve çeşitli sanayi alanlarında kullanılır.

dogalgaz-filtre-2
dogalgaz-filtre-1
sivi-filtrasyon-1

SIVI FİLTRASYON

Kullanım Alanları;

 • Kimya sanayinde proses akışlarının filtrasyonunda
 • İçme suyu, proses suyu, soğutma suyu ve atık su filtrasyonunda
 • Gıda sektöründe yağ, süt, içecek filtrasyonunda
 • Endüstriyel yağ ve hidrolik sıvıların filtrasyonunda
 • Metal kaplama filtrasyon proseslerinde
 • Boya, vernik üretiminde tortu filtrasyonunda
 • İlaç ve sağlık sektöründeki filtrasyon proseslerinde
 • Havuz suyu filtrasyonunda

sivi-filtrasyon-2
sivi-filtrasyon-3

TORBA FİLTRE

Sentetik elyaf malzemeden, galvaniz veya plastik çerçeveden imal edilmektedir. Havalandırma ve klima tesislerinde aerosol ve ince taneciklerin ayrılmasında, havada asılı toz partiküllerin filtrelenmesinde kullanılmaktadır.
*Firmamız işletmenizin farklı proses ihtiyaçlarına yönelik çeşitli torba filtreler üretmektedir.
*Ürettiğimiz torba filtreler uluslararası barkodlu, CE işaretli, Ulusal Bilgi Bankası kayıtlı ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
*180/810 mm standart boy torba filtrelerin kapasitesi, temiz su bazında 40 m3 / saattir.

Kullanım Alanları: Hastaneler, ilaç fabrikaları, kimya tesisleri ve elektronik sanayisi gibi yüksek verimlilikte filtrasyon sistemlerinde ön filtreden sonra hassas filtrasyon amacıyla kullanılmaktadır

torba-filtre-1
torba-filtre-2
ozel-filtre-imalati


ÖZEL İMALAT FİLTRELER

 • Projenize ve isteğinize uygun üretici firma standartlarını karşılayan özel imalat filtre
 • İstediğiniz ölçü ve adette imalat kapasitesi
 • Yüksek kalite verimliliği ve standart ürün imalatı
 • Hızlı ürün tedariği ve ekonomik fiyatlandırma