HAKKIMIZDA

Pakel Danışmanlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş, 2016 yılında Bursa da faaliyete başlamıştır. Temele ürün kalitesi ve hizmeti koyan firmamız, değişen dünya koşullarına bağlı olarak endüstriyel çözümler üretmektedir.

Firmamızın ana felsefesi, kurumunuza özel ihtiyaçların belirlenmesi ve bu anlayış çerçevesinde hareket etmektir. Kaliteli ve çeşitli ürün gruplarıyla desteklenmiş olan ürün yelpazemiz kurumunuzdaki ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir. Çalışma politakımızın, yüksek performans, disiplinli çalışma sistemi ve alanında uzman kadromuzla birlikte geleceğe ışık tutacak fikirler ile kalıcı çözümler çizgisinde olmasına dikkat ediyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden elde ettiğimiz başarıyla hedeflerini her geçen gün yükseltip daha geniş kitleye hizmet sunmak şirketimizin en temel prensipleri arasında yer almaktadır. Sürekli iyileştirme ve gelişim temelinde kurulan firmamız pazardaki konumunu her geçen gün güçlendirmektedir.

MİSYONUMUZ

Endüstiyel Çözümler alanında, Filtre, Paketleme, Temiz Üretim ve Enerji verimliliği konularında müşterilerine hizmet veren firmamız, istikrarlı kalite anlayışı, müşteri odaklı çalışma stratejisi ve çevre koruma bilincini temeline almıştır.

VİZYONUMUZ

Çevreye saygı, girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda, sağladığımız her hizmette sürdürülebilir değerler katarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider kuruluşlar arasında olmak. Bu amaç ile hareket ederken ülkemizin zenginleşmesine katkıda bulunmak.